Adminisztrátor

Ossza meg:
Hirdető: Staff House Zrt.

Staff House Zrt.
Munkakör megnevezése: Adminisztrátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Staff House Zrt. közel 10 éve foglalkozik munkaerő szállás-szolgáltatással, mára már folyamatosan több ezer főnek nyújt komplex szolgáltatást országszerte. A cég dinamikusan bővül, ehhez keresünk központunkba, ADMINISZTRÁTOR pozícióba munkatársat határozatlan időre szóló munkaszerződéssel.
Főbb feladatok: - irodai adminisztrációs feladatok ellátása;
- kimenő posta kezelése, postai küldemények feladása;
- bejövő számlák iktatása, szkennelése, fénymásolása, adatrögzítés Excelben;
- könyvelési anyagok összekészítése;
- dokumentumok laminálása.
Munkakör betöltésének feltételei: - 1-3 év munkatapasztalat
- legalább középfokú végzettség
- magasfokú precizitás
- MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent: - megváltozott munkaképesség igazolása
- pénzügyi, számviteli tapasztalat
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben