Betanított munkás

Hirdető: Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Cégleírás: HR szolgáltatóként több mint 15 éve kínálunk megoldást ügyfeleink számára. Fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés. Jelenleg megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk munkaerő-kölcsönzési üzletágunkba. Amennyiben megváltozott munkaképességű, küldje el a jelentkezését bizalommal a hazi.tamas@work-force.hu e-mail címre és kollégánk keresni fogja az Ön közelében lévő állásainkkal kapcsolatban.
Főbb feladatok: - Gépkezelés
- Csomagolás
- Összeszerelés
- Termékek feldolgozása
- Termékek előkészítése
Munkakör betöltésének feltételei: - Határozottság
- Pontosság, precizitás
- Stressztűrő képesség
- Monotonitás tűrés
Előnyt jelent: - Gyári környezetben szerzett tapasztalat
- Több műszak vállalása
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: országos
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt