Vevőszolgálatos

Ossza meg:
Hirdető: BestByte Kft.

BestByte Kft.
Munkakör megnevezése: Vevőszolgálatos
Szakterület megnevezése: értékesítés, kereskedelem
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Bestbyte Kft. műszaki áruház
Főbb feladatok: - Vásárlók szakszerű tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása
- Kapcsolattartás a szállítóinkkal, szervizközpontokkal
- Garancia érvényesítése
- A termék szakszerű visszavételezése
- Cserére jogosító igazolások, jóváírások kezelése
- A vásárlóktól szervizelésre átvett termékek szakszerű kezelése - kapcsolattartás a vásárlóinkkal
Munkakör betöltésének feltételei: - Műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés
- Értékesítésben szerzett jártasság
- Termékismeret
- Haladó számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
Előnyt jelent: - Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Octopus rendszer ismeret
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Október Huszonharmadika u. 8-10. Allee Bevásárlóközpont
- Napi munkaidő: 8-11 óra
- Érdeklődni a kiss.renata@bestbyte.hu e-mail címen lehet
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben