Adminisztrátor

Ossza meg:
Hirdető: FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.

FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkakör megnevezése: Adminisztrátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Komló, Baranya megye
Cégleírás: Termelő tevékenységet folytató országos lefedettséggel rendelkező partnerünk számára keresünk megváltozott munkaképességű munkatársat üzemi adminisztrátor pozícióra.
Főbb feladatok: • Napi szinten rögzíti az üzem dolgozóinak a termelési adatait
• Figyelemmel kíséri a jelenléti ív helyes kitöltését
• Kezeli a szabadság engedélyeket
• Segítséget nyújt az üzemvezetőnek az új belépők iratanyagainak összegyűjtésében és a beléptetés folyamatának lebonyolításában
• Kapcsolatot tart a központtal és a társosztályokkal
• Szükség esetén szkennelés, fénymásolás, telefonhívások lebonyolítása
• Esetenként levelek írása, adatrögzítés és táblázatkezelés
Munkakör betöltésének feltételei: • Középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok ismerete)
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
• Megváltozott munkaképesség igazolása:
1. A Rehabilitációs Hatóság vagy a Kormány- / Járási Hivatal szakvéleményével rendelkeznek, amelyen a következő minősítések egyike szerepel: B1, B2, C1, C2, D, E
2. OOSZI, ORSZI, NRSZH, Kormányhivatal szakvéleménnyel rendelkeznek, amelyen nem szerepel minősítés, azonban a következő ellátások egyikét folyósítják részére: rehabilitációs ellátás, rokkantsági ellátás vagy járadék
3. Fogyatékossági támogatással rendelkezik
4. Vakok személyi járadékával rendelkezik
Előnyt jelent: • Adminisztrációs területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
Egyéb megjegyzés: • Munkavégzés helye: Komló
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben