Portás

Ossza meg:
Hirdető: FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.

FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkakör megnevezése: Portás
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Termelő tevékenységet folytató országos lefedettséggel rendelkező partnerünk számára keresünk megváltozott munkaképességű munkatársat portás pozícióra.
Főbb feladatok: • A munkáltató által meghatározott telephelyen: gondoskodik az épület nyitásáról, zárásáról, a világítás fel- és lekapcsolásáról.
• Fogadja az épület bejáratánál az érkezőket, útbaigazítja az érdeklődőket, segít az épületen belüli tájékozódásban, bejelenti a vendégeket.
• Felügyeli a be- és kimenő forgalmat, gondoskodik a be- és kilépések regisztrálásáról, a beléptető-rendszer előírás szerinti működtetéséről.
• Fogadja a telefonokat, átkapcsolja a hívást az illetékeshez, információt szolgáltat.
• Megakadályozza az intézmény tulajdonának engedély nélküli kijuttatását.
Munkakör betöltésének feltételei: • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
• Megváltozott munkaképesség igazolása:
1. A Rehabilitációs Hatóság vagy a Kormány- / Járási Hivatal szakvéleményével rendelkeznek, amelyen a következő minősítések egyike szerepel: B1, B2, C1, C2, D, E
2. OOSZI, ORSZI, NRSZH, Kormányhivatal szakvéleménnyel rendelkeznek, amelyen nem szerepel minősítés, azonban a következő ellátások egyikét folyósítják részére: rehabilitációs ellátás, rokkantsági ellátás vagy járadék
3. Fogyatékossági támogatással rendelkezik
4. Vakok személyi járadékával rendelkezik
Előnyt jelent: • Szakmában szerzett szakmai tapasztalat
Egyéb megjegyzés: • Munkavégzés helye: Budapest
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző)
Napi munkaidő: részmunkaidőben