Ruházati eladó (Budapest)

Ossza meg:
Hirdető: "HÁDA-1" Kft.

Munkakör megnevezése: Ruházati eladó (Budapest)
Szakterület megnevezése: értékesítés, kereskedelem
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A "HÁDA-1" Kft., Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több mint 80 üzletet működtet országszerte.
Főbb feladatok: • Áru-előkészítési feladatok ellátása
• Részvétel a termékek eladótérbe való kihelyezésében
• Takarítási feladatok ellátása
• Eladótérben könnyen teljesíthető kisegítő feladatok elvégzése
Munkakör betöltésének feltételei: • Megváltozott munkaképesség
• Napi 4 órás délelőtti és délutáni műszakok vállalása
• Csapatban dolgozni szerető személyiség
• Ápolt megjelenés
• Jó állóképesség, mert MINDEN FELADAT ÁLLÓ MUNKA AZ ÜZLETBEN
Előnyt jelent: • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye:
• 1149 Bp. Nagy Lajos király útja 157-159.
• 1148 Bp. Örs Vezér tér 24. (Sugár Üzletház)
• 1191 Bp. Vak Bottyán u.75/B (KÖKI Terminál)
• 1082 Bp. Futó u. 37-45. (Corvin Pláza)
• 1211 Bp. II. Rákóczi Ferenc u. 154-170. (Csepel Pláza)
• 1074 Bp. Rákóczi u. 68. (Blaha Lujza tér közelében)
• 1065 Bp. Bajcsy-Zs. u. 45.
• 1091 Bp. Üllői út 115/b. (Nagyvárad tér közelébe)
• 1081 Bp. Rákóczi út 73.(Keleti pályaudvar közelében)
- Munkaidő: napi 4 óra munkaidő a választott üzlet nyitvatartási idején belül
- Határozott idejű részmunkaidős munkaviszony 2018.11.30-ig
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Munkaviszony időtartama: 7 hónap
Napi munkaidő: részmunkaidőben