Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző (K-10250)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző (K-10250)
Szakterület megnevezése: pénzügy, számvitel
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Magyarország egyik vezető informatikai cége budapesti központjába megváltozott munkaképességű munkatársat keres bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző munkakörbe.
Főbb feladatok: • Bérszámfejtői és TB ügyintézői feladatok teljes körű ellátása
• A munkavállalók be- és kiléptetésével, munkaviszony módosításaival kapcsolatos teendők elvégzése
• Adóval és járulékokkal kapcsolatos bevallások, önellenőrzések elkészítése
• Adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
• Munkaügyi adminisztráció és bejelentések teljesítése
• Hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás
• Munkavállalói nyilatkozatok kezelése
• Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
• Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok
Munkakör betöltésének feltételei: • Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség (bérszámfejtő, TB- munkaügyi ügyintéző)
• Többéves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• Legalább egy bérszámfejtő program alapos ismerete
• Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
• Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent: • Számviteli tapasztalat
• Maxoft Wizuálbér program ismerete
• Cégcsoportnál, vagy könyvelő irodában szerzett tapasztalat
• Egyéb HR szakterületek iránti érdeklődés
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium), Szakirányú végzettség
Szükséges nyelvismeret: angol ( kezdő / alapfokú )
Napi munkaidő: teljes munkaidőben