Ügyfélszolgálati munkatárs (K-10251)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs (K-10251)
Szakterület megnevezése: ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Megbízó partnerünk megváltozott munkaképességű munkatársat keres ügyfélszolgálati munkatárs munkakörbe.
Főbb feladatok: - Bejövő telefonos és írásos megkeresések, reklamációk fogadása, teljes körű ügyintézése, fogyasztóváltozások, szerződésfelmondások, szerződéses adatok módosításával kapcsolatos igények SAP rendszerben történő feldolgozása
- Kapcsolatfelvétel leendő új ügyfelekkel, adatlap küldése tájékoztató levéllel
- Kapott lista alapján a piacra lépő, vagy kereskedőt váltó fogyasztók adatmódosításainak átvezetése a számlázási rendszerben
- Ügyféladatok egyeztetése, szükség esetén aktualizálása
- Céges kampányok és akciók (kimenő hívások keretén belül) értékesítésében való közreműködés, ügyfél tájékoztatás, műszaki tanácsadás
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú végzettség (gimnáziumi, vagy szakközépiskolai érettségi)
- Ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat
- Írásos megkeresések megválaszolásában szerzett gyakorlat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Jó írásbeli kommunikációs készség
- Ügyfélorientált, udvarias magatartás
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság
Előnyt jelent: - SAP ISU számlázási rendszer alapfokú ismerete
Egyéb megjegyzés: - Napi munkaidő: 4, 6 vagy 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület, Kunigunda út
- Igény esetén a munka hosszú távon (a betanulást/próbaidőt követően) távmunka jelleggel is végezhető
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt