Acélszerkezeti műhely szakmai munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: Telecom-fort Kft.

Telecom-fort Kft.
Munkakör megnevezése: Acélszerkezeti műhely szakmai munkatárs
Szakterület megnevezése: gyártás, termelés
Munkavégzés helye: Budakeszi, Pest megye
Cégleírás: Távközlési kivitelező cég saját acélszerkezeti műhelyébe keres megváltozott munkaképességű munkatársat.
Főbb feladatok: Acélszerkezetek gyártásával foglalkozó műhely (max. 5 fő) felügyelete, irányítása, tervezés
- Gyártástechnológia optimalizálása
- Távközlési témavezetők munkájának segítése
- Tervellenőrzés
- Távközlési állomások kivitelezésének ellenőrzése
- Kiviteli tervek alapján a szükséges acélszerkezetek legyártatása
- Kivitelezések, anyagfelhasználás dokumentálása
Munkakör betöltésének feltételei: - Érvényes orvosi szakvélemény
- Precíz, alapos munkavégzés
- Rugalmas, alkalmazkodásra képes személyiség
Előnyt jelent: - Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - További információk az állással kapcsolatban: tcf@telecom-fort.hu
Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), mérnöki diploma
Napi munkaidő: teljes munkaidőben