Projekt menedzser

Hirdető: Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége
Munkakör megnevezése: Projekt menedzser
Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) hazánk egyik legnagyobb közhasznú civil szervezete, mely a mozgássérültek érdekeinek képviseletével és védelmével foglalkozik.
Főbb feladatok: - A teljes projekt megvalósításának koordinációja, és a projektszervezet irányítása az uniós pályázati feltételek, a vállalt tevékenységek és indikátorok maradéktalan teljesülése érdekében
- A projektszervezet külső kapcsolattartásának irányítása, annak érdekében, hogy a projektütemterv megfelelő időben kerüljön teljesülésre
- Projekt Irányító Testület üléseinek összehívása, levezénylése, közös szervezeti egységként együttműködés a pénzügyi vezetővel (projekt gazdasági ügyvitele) és a szakmai vezetővel (indikátorok teljesülésének és munkacsoportok koordinálása)
- Projekt adminisztráció folyamatos működtetése, monitorozása, időszakos és záróbeszámolás a Támogatást igénylő vezetője felé
- Közbeszerzési értékhatárt el nem érő, illetve közbeszerzés hatálya alá nem tartozó beszerzési eljárások előkészítése és lebonyolítása, közbeszerzési eljárások előkészítésében való részvétel, egyeztetés a közbeszerzési szakértővel
- Felmerülő változás-bejelentési kérelmek, azok hiánypótlásainak elkészítése, támogatási szerződés-módosítások és azok hiánypótlásainak elkészítése
- Kötelező kommunikáció teljesülésének figyelemmel kísérése, rendezvények előzetes lejelentése a Támogató felé
- Horizontális vállalások (esélyegyenlőségi- és a fenntarthatósági intézkedések) teljesülésének elősegítése, figyelemmel kísérése
- Rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatások teljesítése
- Monitoring látogatások, helyszíni ellenőrzések előkészítése, részvétel, szükség esetén hiánypótlás teljesítése
Munkakör betöltésének feltételei: - Legalább 1 éves (projekt) menedzsment és 2 éves uniós projekt megvalósításában szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Nagyfokú professzionalitás a projektmenedzselést illetően
- Kiváló vezetői képességek
- Pontosság, megbízhatóság
- Büntetlen előélet
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: MEOSZ, 1032 Budapest, San Marco utca 76.
Jelentkezéséhez kérjük csatolja:
- Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- Motivációs levél
- Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
További információk az állással kapcsolatban: allas2@meosz.hu
Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)
Munkaviszony időtartama: 36 hónap
Napi munkaidő: teljes munkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2018.01.02.