Szakmai vezető

Hirdető: Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége
Munkakör megnevezése: Szakmai vezető
Szakterület megnevezése: humán erőforrás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) hazánk egyik legnagyobb közhasznú civil szervezete, mely a mozgássérültek érdekeinek képviseletével és védelmével foglalkozik.
Főbb feladatok: - Uniós projekt szakmai feladatainak koordinálása: a projekt célja az ésszerű alkalmazkodás fogalmi tisztázása, a gyakorlati megvalósulás elméleti kereteinek rögzítése (pl. oktatás/foglalkoztatás területén) az érintett fogyatékos emberek helyi, megyei szervezeteinek bevonásával
- A projektben dolgozó szakmai team összefogása
- A projektben megrendezésre kerülő szakmai találkozók, események szakmai színvonalának biztosítása
- Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
- A projekt keretében készülő kutatás koordinálása
Munkakör betöltésének feltételei: - Pedagógiai/jogi/ társadalomtudományi/gyógypedagógiai felsőfokú végzettség
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
- Tapasztalat a fogyatékosságügy területén
- Együttműködési készség, jó kommunikációs készség
- Pontosság, megbízhatóság
- Önálló munkavégzés
- Büntetlen előélet
Előnyt jelent: - EU-s projektmegvalósításban szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: MEOSZ, 1032 Budapest, San Marco utca 76.
- Heti munkaidő: a feladat (arányosítva) heti 20 óra vagy 40 órás munkaviszony keretében is ellátható
Jelentkezéséhez kérjük csatolja:
- Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- Motivációs levél
- Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
További információk az állással kapcsolatban: allas2@meosz.hu
Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), Pedagógiai/jogi/társadalomtudományi/gyógypedagógiai felsőfokú végzettség
Szükséges nyelvismeret: angol ( középfokú )
Munkaviszony időtartama: 36 hónap
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt
Munkavégzés kezdete: 2018.01.02.