Kommunikációs vezető

Hirdető: Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége
Munkakör megnevezése: Kommunikációs vezető
Szakterület megnevezése: marketing, PR, piackutatás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) hazánk egyik legnagyobb közhasznú civil szervezete, mely a mozgássérültek érdekeinek képviseletével és védelmével foglalkozik.
Főbb feladatok: - A MEOSZ külső és belső kommunikációs folyamatainak koordinálása
- On-line kommunikáció koordinálása
- Tájékoztatók, összefoglalók, hírek, közlemények írása, szerkesztése
- A MEOSZ tagszervezeteinek és tagjainak formális tájékoztatása (hírlevelek, felhívások, tájékoztatók)
- A Szövetség munkájának, eredményeinek kommunikálása nyilvánosság, szakmai partnerek felé
- Sajtónyilvánosság szervezése, kapcsolattartás, események szervezése
- A szövetség uniós projektjeinek kommunikációs feladatainak ellátása
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum 3 év kommunikációs tapasztalat
- Jó íráskészség
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Együttműködési készség
- Pontosság, megbízhatóság
- Önálló munkavégzés
- Büntetlen előélet
Előnyt jelent: - EU-s projektben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: MEOSZ, 1032 Budapest, San Marco utca 76.
Jelentkezéséhez kérjük csatolja:
- Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- Motivációs levél
- Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
További információk az állással kapcsolatban: allas2@meosz.hu
Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), Kommunikációs/társadalomtudományi felsőfokú végzettség
Munkaviszony időtartama: 36 hónap
Napi munkaidő: teljes munkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2018.01.02.