Könyvelési asszisztens

Hirdető: Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége

Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége
Munkakör megnevezése: Könyvelési asszisztens
Szakterület megnevezése: pénzügy, számvitel
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) hazánk egyik legnagyobb közhasznú civil szervezete, mely a mozgássérültek érdekeinek képviseletével és védelmével foglalkozik.
Főbb feladatok: - Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése a számviteli rendszerbe, banki utalásra való előkészítés
- Havi zárásban való részvétel, Excel kimutatások készítése különböző paraméterek alapján
- Közreműködés a projekt elszámolások előkészítésében, nyilvántartásában
Munkakör betöltésének feltételei: - Szakirányú pénzügyi végzettséggel min. középfokú végzettség
- Legalább 1 éves irodai adminisztratív tapasztalat
- Együttműködési készség
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság
- Önálló munkavégzés
- Büntetlen előélet
Előnyt jelent: - Complog MRC ügyviteli rendszer ismerete
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: MEOSZ, 1032 Budapest, San Marco utca 76.
- Heti munkaidő: 20 óra
Jelentkezéséhez kérjük csatolja:
- Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
- Motivációs levél
- Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
További információk az állással kapcsolatban: allas2@meosz.hu
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium), Szakirányú pénzügyi végzettség
Munkaviszony időtartama: 36 hónap
Napi munkaidő: részmunkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2018.01.02.