Raktári kisegítő / alkatrész bevételező

Ossza meg:
Hirdető: TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

TMX Mobile Solution Szerviz Kft.
Munkakör megnevezése: Raktári kisegítő / alkatrész bevételező
Szakterület megnevezése: beszerzés, logisztika
Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye
Cégleírás: Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz "Raktári kisegítő / alkatrész kihordó" munkatársat keres budaörsi telephelyre.
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.
Főbb feladatok: - Beérkező alkatrészek készletre vétele
- Termelési oldal igényeinek kielégítése, alkatrészek kiadása, szervizterekbe juttatása
- Lecserélt, hibás alkatrészek visszavétele a termelésből, ezek adminisztrálása, kezelése
- Komissziózás elektronikus és manuális listák alapján
- Leltározásban való részvétel
- Raktári rend fenntartása
Munkakör betöltésének feltételei: - Hasonló területen szerzett tapasztalat (apróalkatrész raktár előny!)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Megbízhatóság
- Precíz munkavégzés
- Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
- Monotónia tűrés
- Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
- Béren kívüli juttatásokat biztosítunk
- Maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
- Dinamikus csapatunkban mindig jó a hangulat
- Kiváló munkakörnyezetet biztosítunk
- Munkavégzés helye: Budaörs, Kinizsi u. 2/B
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt