Toborzási specialista (K-7364)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Toborzási specialista (K-7364)
Szakterület megnevezése: humán erőforrás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Megbízó cégünk az energiagazdálkodás területén működő multinacionális vállalat, mely budapesti szolgáltató központjába keres megváltozott munkaképességű munkatársat toborzási specialista feladatkörbe.
Főbb feladatok: - Jelöltek felkutatása különböző toborzási csatornákon (saját és más online adatbázisok, social media platformok, direkt fejvadászat, stb.)
- Hirdetések írása, különböző portálokon történő megjelentetése
- Közösségi média felületek aktív használata
- Jelöltek közvetlen megkeresése és bevonása speciális toborzási technikák alkalmazásával
- Jelöltek előszűrése (telefonon és/vagy papír alapon)
- Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel (pl. visszajelzés írásban és telefonon)
- Adatbázis építése, jelölt információk naprakészen tartása Taleo-ban (toborzás támogató rendszer)
- A tanácsadók munkájának adminisztratív támogatása
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség igazolása
- AKTÍV ANGOL NYELVTUDÁS (erős közép- vagy felsőfok)
- MS Office ismeretek
- Proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs képességek
- Értékesítői attitűd
- Rugalmas, nyitott, alkalmazkodásra képes személyiség
Előnyt jelent: - Toborzás-kiválasztás területén szerzett korábbi tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Napi munkaidő: 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület
- Amit megbízónk kínál: ergonómikus munkakörülmények, emberközpontú szervezeti kultúra, versenyképes juttatási csomag, előrelépési lehetőségek, izgalmas, kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Szükséges nyelvismeret: angol ( tárgyalóképes )
Napi munkaidő: teljes munkaidőben