Customer Service Representative (in English)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Customer Service Representative (in English)
Szakterület megnevezése: ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Megbízó cégünk az energiagazdálkodás területén működő multinacionális vállalat, mely budapesti szolgáltató központjába keres megváltozott munkaképességű munkatársakat ügyfélkapcsolati feladatkörbe.
Főbb feladatok: Customer Service Representative-ként Te felelsz a megrendelési folyamatok teljes koordinációjáért, kereskedelmi támogató funkciót betöltve. Kapcsolatban állsz az ügyfelekkel, a logisztikai részleggel, a gyártással és a sales képviselőkkel, és a pre-sales és post-sales szolgáltatások széles körét kezeled.

· Támogatást nyújtasz külső és belső ügyfeleknek a megrendelésekhez kapcsolódóan
· Megrendelés menedzsment és logisztikai feladatokat látsz el (beérkező ügyféligények menedzsmentje, compliance biztosítása, kiszállítások koordinációja)
· Panaszkezeléssel, termékek cseréjének és visszavételének a megszervezésével, számlázás elindításával, valamint külső-belső levelezésekkel foglalkozol
· Folyamatosan frissíted és karbantartod az ügyfél adatokat a rendszerben, belső szabályzatok alapján
· Figyelemmel kíséred és dokumentálod az általános és specifikus ügyfélkéréseket
· Közreműködsz kereskedelmi projektekben
· Részt veszel order management-hez kapcsolódó folyamatfejlesztésekben
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség igazolása
- AKTÍV ANGOL NYELVTUDÁS (erős közép- vagy felsőfok)
- MS Office ismeretek
- Proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs képességek
- Együttműködési képességek, problémamegoldó személyiség
- Rugalmas, nyitott, alkalmazkodásra képes személyiség
Előnyt jelent: - Német/francia nyelvtudás
- Customer Service területen szerzett korábbi tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Napi munkaidő: 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület
- Amit megbízónk kínál: ergonómikus munkakörülmények, emberközpontú szervezeti kultúra, versenyképes juttatási csomag, előrelépési lehetőségek, izgalmas, kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Szükséges nyelvismeret: angol ( tárgyalóképes )
Napi munkaidő: teljes munkaidőben