Kötészeti kisegítő, csomagoló

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Kötészeti kisegítő, csomagoló
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Partnerünk, tapasztalt, szakértelemmel rendelkező budapesti nyomdaipari szolgáltató cég számára keresünk könnyű fizikai munkára megváltozott munkaképességű munkatársakat.
Főbb feladatok: Kötészeti, nyomdaipari utómunkák:
- Csomagolás (könyvek, magazinok)
- Címkézés
- Leszámolás
- Egyéb kisegítő munkák
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség
- Pontosság, precizitás
- Monotóniatűrés
- Fizikai munkavégzésre való képesség
Előnyt jelent: - Kötészeti, nyomdaipari tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Azonnali munkakezdési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkavégzés ideje: napi 4 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
- Az épület fizikai akadálymentessége jelenleg nem megoldott
Napi munkaidő: részmunkaidőben