Szabász

Ossza meg:
Hirdető: ERFO Közhasznú Nonprofit Kft.

ERFO Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkakör megnevezése: Szabász
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Az ERFO Közhasznú Nonprofit Kft célja, tevékenységének meghatározója a megváltozott munkaképességű munkavállalók rehabilitációs foglalkoztatása.
Főbb feladatok: - Adott munka elvégzése szabászatvezető utasításainak megfelelően
- Terítés, alkalmanként terítékrajz készítés
- Szabászati munkafolyamatok elsajátítása
- Terítőgépen való munkavégzés
- Betanítás lehetséges
Munkakör betöltésének feltételei: - Szabászati gépek gyakorlati ismerete
- Önállóság
- Megbízhatóság
- Precíz munkavégzés
- Szakmai tapasztalat
Előnyt jelent: - Szabász munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: 1147 Budapest, Csömöri út 50-60.
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző), Ruhaipari szakirányú végzettség
Napi munkaidő: teljes munkaidőben