Takarító/takarítónő munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: Manna Kreatív Zrt.

Manna Kreatív Zrt.
Munkakör megnevezése: Takarító/takarítónő munkatárs
Szakterület megnevezése: takarítás
Munkavégzés helye: Szigethalom, Pest megye
Cégleírás: A Manna Kreatív Zrt. 2010-ben kezdte meg működését, mára piacvezetőnek számít a kézzel készített natúr kozmetikumok területén. Termékeink kompromisszummentes prémium minőséget képviselnek. Ennek köszönhetően 2012-ben, 2013-ban és 2014-ben is elnyertük a Magyar Termék Nagydíjat. Ha fiatalos, folyamatosan bővülő, kreatív és innovatív magyar vállalkozás része kívánsz lenni, várjuk jelentkezésedet.
Főbb feladatok: - Általános iroda és közös helyiségek takarítása, rendben tartása
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség
- Minimum alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
- Erkölcsi bizonyítvány (a munkakör betöltéséhez)
- Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
Előnyt jelent: - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: Pest megye, Szigethalom
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben