Ügyfélszolgálati munkatárs (KA-7268)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs (KA-7268)
Szakterület megnevezése: ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye
Cégleírás: Megbízó partnerünk az ország egyik vezető kereskedelmi vállalata, mely világszerte 2 kontinens 12 országában van jelen, 1 774 hipermarkettel és szupermarkettel, valamint 340 kereskedelmi központtal. Budaörsi központjába megváltozott munkaképességű munkatársat keres ügyfélszolgálati munkatárs munkakörbe.
Főbb feladatok: - A meglévő és potenciális vásárlók telefonhívásainak (Általános érdeklődés, Panaszkezelés, Bizalomkártya, Hitelfeltételek, Online Vásárlás) fogadása, illetve szükség esetén visszahívása
- A vállalat szolgáltatásainak értékesítése és az értékesítés elősegítése
- Vásárlói megkeresések kezdeményezése, hívások indítása (elégedettségi felmérés, egyéb vásárlói felmérések, termék/szolgáltatás ajánlás)
- A vásárlók pontos, szakszerű tájékoztatása, problémáinak, panaszainak kezelése, valamint a Megbízó cég termékeinek és a saját szolgáltatások magas színvonalú képviselete
- Minden kimenő és beérkező hívással és reklamációval kapcsolatos információ pontos rögzítése számítógépen, az információk továbbítása az érintett felé, a reklamációk lezárásának követése
- Az ügyfelek különleges kéréseinek közvetítése az illetékes felettesnek
- A házhozszállítással kapcsolatos egyeztetés a logisztikai központtal
- Bizalomkártya SMS üzenetek kezelése
- Bizalomkártya és Üzemanyagkártya regisztrációs feladatok támogatása
- Egyéb vásárlói csatornán (pl. email, Facebook) történő vásárlói megkeresések kezelése és adminisztrálása
Munkakör betöltésének feltételei: - Kiváló érzéke van a vásárlókhoz, a vásárlói reklamációk kezeléséhez
- Jó kommunikációs készség és határozott fellépés
- Pontos és igényes munkavégzés
- Stressz tűrő képesség
- Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Excel, Word, Power Point)
- Kereskedelmi tapasztalattal, termék ismerettel rendelkezik
Egyéb megjegyzés: - Munkaidő: heti 20-25 óra, hétfőtől vasárnapig, 1 hónapra előre meghatározott beosztás szerint
- Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Sport u.
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben