Varró

Ossza meg:
Hirdető: ERFO Közhasznú Nonprofit Kft.

ERFO Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkakör megnevezése: Varró
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Az ERFO Közhasznú Nonprofit Kft célja, tevékenységének meghatározója a megváltozott munkaképességű munkavállalók rehabilitációs foglalkoztatása.
Főbb feladatok: - A szalagvezető/csoportvezető által kijelölt műveletek végrehajtása a technológiai utasításnak megfelelően
- Művelet megkezdésekor a gép ellenőrzése
- Együttműködés a minőségellenőrrel
- Bármilyen minőségi probléma (anyaghiba, géphiba, saját vagy előző művelet nem megfelelő végrehajtásából eredő hiba) azonnali jelzése
Munkakör betöltésének feltételei: - Varró szakmunkás végzettség, vagy végzettség hiányában ruhaipari tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent: - Varró munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Dózsa György út 48.
- Napi munkaidő: a munkakör 4, 5, 6, 7 vagy 8 órában is végezhető
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző), Ruhaipari szakirányú végzettség
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt