Adminisztrátor (IT területen)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Adminisztrátor (IT területen)
Szakterület megnevezése: IT, telekommunikáció
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Multinacionális banki partnerünk számára keresünk megváltozott munkaképességű munkatársat Adminisztrátor pozícióra.
Főbb feladatok: - Felhasználói hozzáférések és jogosultságok beállítása, módosítása és törlése
- Adategyeztetés és feldolgozás telefon, e-mail és formanyomtatványok alapján
- Jelszavak létrehozása, módosítása és törlése a felhasználói profilok alapján
- Angol nyelvű telefonos és e-mailes kapcsolattartás a régióban dolgozó felhasználókkal és az információbiztonsági csapattal
- Hibajelentések összegzése, információbiztonsági riportok lekérdezése
- Belső szabályzatoknak megfelelő adminisztráció biztosítása
- Közreműködés a folyamatos és minőségi szolgáltatás biztosításában
- Részvétel a folyamatok ésszerűsítésében és automatizálásában
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség igazolása
- Aktív, magabiztos ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Legalább középfokú végzettség
- Ügyfélközpontúság
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek
- Pontos és precíz munkavégzés
- Monotóniatűrés
- Priorizálás képessége
Előnyt jelent: - Felsőfokú végzettség
- Adatfeldolgozó programokban szerzett felhasználói gyakorlat (MS SQL, Access, Oracle)
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- IT támogatói vagy ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület

Amit megbízó cégünk kínál:
- Karrierlehetőség a világ egyik vezető pénzintézetében
- Fiatalos, dinamikus, profi csapat
- Multinacionális környezet
- Versenyképes jövedelem + cafeteria
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Szükséges nyelvismeret: angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt