Telefonos operátor - 8 órás foglalkoztatás

Ossza meg:
Hirdető: Egyesület a Sérült Emberekért

Egyesület a Sérült Emberekért
Munkakör megnevezése: Telefonos operátor - 8 órás foglalkoztatás
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Debrecen, Hajdú-Bihar megye
Budapest
Főbb feladatok: Az Egyesület a Sérült Emberekért Budapestre és Debrecenbe telefonos operátori pozícióra, kizárólag 8 órás, teljes munkaidős munkavégzésre keres megváltozott munkaképességű személyeket.
Munkakör betöltésének feltételei: Kizárólag olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik megfelelnek az alábbi feltételeknek:
- Jó kommunikációs készség;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előnyt jelent: Call centerben szerzett korábbi munkatapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: Budapest vagy Debrecen
- Napi munkaidő: 8 óra
- Versenyképes fizetés
- Irodáink könnyen megközelíthető helyen vannak, ugyanakkor nem teljesen akadálymentesek, így sajnos kerekesszékkel nem megoldható a bejutás
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben